Dzień życzliwości

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości  i Pozdrowień. My w naszej szkole połączyliśmy go z Dniem Tolerancji, który przypadał 16 listopada i obchodziliśmy dzisiaj Dzień Życzliwości i Tolerancji. Życzliwości i tolerancja to dwa słowa, które mają ogromną moc. Dzięki wzajemnej życzliwości i tolerancji, możemy zmieniać świat na lepsze. Wystarczy skierować do drugiego człowieka uśmiech, miłe słowo czy ciepłe spojrzenie. Być cierpliwym i wyrozumiałym dla odmienności. Każdy uczeń naszej szkoły dzisiejszego dnia mógł zabrać ze sobą miłe słowo, dla siebie lub koleżanki/kolegi. Wszyscy życzliwi i tolerancyjni mogli zrobić sobie zdjęcie w przygotowanej na ten dzień fotobudce. Klasy I, II, III i VII przygotowały hasła ze słowami życzliwość i tolerancja. Najbardziej ujęły nas hasła przygotowane przez klasę I. Wykonane plakaty zostały wywieszone w holu szkoły.

Życzymy Wszystkim, by było nas stać na życzliwość i tolerancję każdego dnia.

Elwira Grzebyta