VIII Olimpiada SKO pt „Sport to zdrowie”.

25 kwietnia 2024r. w Szkole Podstawowej w Łomnicy odbyła się VIII Olimpiada SKO pt „Sport to zdrowie”. W zawodach uczestniczyły drużyny ze szkół w: Białej, Łomnicy, Przyłęk, Rychlika, Trzcianki (Katolicka SP i SP 2). Po zaciętej rywalizacji sportowej w „Dwa ognie usportowione” odbył się mały turniej wiedzy SKO, podczas którego przez kapitanów poszczególnych drużyn zostały wylosowane pytania- z koła wiedzy SKO. Ze wszystkimi zadaniami, tym razem, najlepiej poradzili sobie gospodarze. Wygrali wszystkie mecze i zdobyli najwięcej punktów w konkursie wiedzowym. Ostateczna klasyfikacja: 1 miejsce SP Łomnica, 2 miejsce SP Przyłęki, 3 miejsce SP 2 Trzcianka. Fundatorem pucharu, medali i nagród było PKO BP w Trzciance- Pani Dyrektor Joanna Maciejewska. Natomiast podczas imprezy Bank reprezentowała Pani Marlena Lamparska. Fundatorem słodkiego poczęstunku było SKO w Łomnicy, a za organizację całego turnieju odpowiedzialni byli: Anna Frąckowiak, Aneta Chmielewska-Żyhałko i Filip Kottas.