Podsumowanie III Międzyszkolnej Ligi Warcabowej

12 kwietnia w CIS w Trzciance odbyło się podsumowanie III Międzyszkolnej Ligi Warcabowej. Szkoła w Łomnicy w ogólnej klasyfikacji (po 6 turniejach) zajęła wysokie II miejsce. Podczas imprezy został zorganizowany Turniej „Warcaby inaczej”. Było ciekawie i wesoło, a uczniowie mieli okazje zagrać 7 rund wg zasad warcabowych, ale każda była inna np. „Antywarcaby”, 'Same damki” czy „Runda cukierkowa”. W drugiej części zostały wręczone medale, puchary i dyplomy. Zaproszenia imienne otrzymali uczniowie, którzy zajęli od 1 do 7 miejsca. Kasia Domagała II miejsce, Nadia Mania III miejsce, Oskar Kasperek IV miejsce, Hania Sokulska i Igor Formella V miejsce, oraz nieobecni dziś: Nataniel Świątkowski i Hania Formella VI miejsce. Gratuluje nagrodzonym i wszystkim, którzy reprezentowali naszą szkołę podczas tegorocznej ligi.