ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU

 

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

06.45 – Trzcianka (przystanek na ul. Wiosny Ludów, koło Biedronki)
06.50 – Żurawiec
06.55 – Wrząca – Henkel
07.05 – Stobno Stacja
07.10 – Stobno CPN
07.15 – Stobno wieś
07.20 – Wrząca
07.25 – Łomnica Folwark
07.28- Łomnica
07.30 – Pokrzywno
07.35 – Łomnica

Powrót
I grupa
13.40  Łomnica (koło szkoły)
13.45 Pokrzywno
13.50 Stobno Stacja
14.00 – Stobno wieś
14.03 – Wrząca – Henkel
14.05 Wrząca
14.10 Łomnica – Folwark
14.13 Łomnica (koło szkoły)

II grupa
15.25  Łomnica (koło szkoły)
15.28 Łomnica – Folwark
15.35 Wrząca
15.40 – Wrząca – Henkel
15.45 – Stobno wieś
15.50 Stobno CPN
15.55 Stobno Stacja
16.05 Pokrzywno
16.10 Łomnica
16.20 Trzcianka

III grupa (Żurawiec, Trzcianka)
15.05 – Łomnica (koło szkoły)